ZARZĄD

Tadeusz Wasąg – Prezes Zarządu
Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej. Pracę rozpoczął od przebudowy stalowego kolejowego mostu w Toruniu i remontu Tunelu Średnicowego w Warszawie. Od ponad 20 –tu lat związany z branżą chemii budowlanej. Współtworzył oddziały MC-Bauchemie w Polsce i na Ukrainie. Od 2006  roku Członek Rady Programowej Dni Betonu.
Tomasz Nowacki – Wiceprezes Zarządu
Absolwent wydziału Chemii Uniwersytetu im. Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Od początku kariery związany z branżą budowlaną przechodząc kolejne stopnie rozwoju zawodowego, począwszy od laboranta w Laboratorium Budownictwa Politechniki Lubelskiej do głównego technologa w przedstawicielstwie firmy STACHEMA w Polsce. Na stanowiskach menadżerskich od roku 2009. Współtworzył w Polsce STACHEMA Polska oraz oddziały w Rosji, Litwie i Łotwie.
Paweł Szyszka – Sekretarz Zarządu
Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Od 2000 roku związany z branżą budowlaną w jednej firmie, gdzie przechodził różne szczeble kariery zawodowej. Wieloletni Menedżer w Pionie Betonu Towarowego, od 2016 roku w Pionie Handlowym Cemex Polska na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Cementu do Segmentu Betonu Towarowego.
Tomasz Klimala – Członek Zarządu
Absolwent Politechniki Krakowskiej, Wydziału Inżynierii Lądowej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Technologia i Organizacja Robót Budowlanych. Od roku 2001 związany z branżą budowlaną i chemią budowlaną rozpoczynając karierę zawodową na stanowiskach kierowniczych w firmach Woermann, potem Degussa Admixtures oraz od 2006 w BASF Polska. Od 2018 w BASF Polska pełni funkcję Dyrektora Działu Chemii Budowlanej. Prywatnie pasjonat jazdy na nartach i rowerze.
Jacek Dziębor – Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz Zarządzania WSZ, od ponad 20lat aktywnie związany z branżą budowlaną. Doświadczony menadżer w spółkach wykonawczych i produkcji materiałów budowlanych, wiodących międzynarodowych i krajowych producentów. Pracę w segmencie betonu rozpoczął w 2010r. w Cemex Polska ostatnio jako dyrektor odpowiedzialny za strategię rozwoju sprzedaży i marketingu produktów. Od 2019 roku jest dyrektorem Dywizji Domieszek do Betonu Grupy ATLAS.  
Jerzy Kowalski – Członek Zarządu
Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Od początku kariery zawodowej związany z przemysłem chemicznym, m.in. w takich branżach jak: chemia budowlana, tworzywa sztuczne czy uzdatnianie wody, na stanowiskach menedżerskich od roku 1995. Od roku 2008 na stanowisku Dyrektora Kompleksu Chemii Fosforu w firmie PCC Rokita S.A.
Jerzy Wrona – Członek Zarządu
Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach na Wydziale Budownictwa Lądowego. Posiadacz dyplomu Execiutive MBA Politechniki Wrocławskiej Wydziału Informatyki i Zarządzania oraz Central Connecticut State University. Z branżą chemii Budowlanej związany od 2008 roku. Od 2013 roku na stanowisku menedżerskim, pełniąc funkcję  Kierownika Produktu Linii Domieszek do Betonu w MAPEI Polska Sp. z o.o.
KOMISJA REWIZYJNA
Rafał Erdmann – Przewodniczący
Absolwent (1984) Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Technologii Żywności. Kariera zawodowa początkowo związana z produkcją żywności, później branżą dodatków do żywności. Od 1998 Dyrektor Zarządzający Borregaard Poland, spółki norweskiej grupy Borregaard. W ramach tej pracy od 2004 odpowiedzialny w Borregaard LignoTech za sprzedaż lignosulfonianów (m.in. składnika domieszek do betonu) na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz do wybranych globalnych klientów kluczowych.

Arnold Tomala – Wiceprzewodniczący
Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Początkowo wykładowca akademicki. Z branżą budowlaną związany od roku 1995, od roku 1997 Prezes spółki REMEI Polska Sp. z o.o.

Cyprian Pełczyński – Członek Komisji Rewizyjnej 
Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Nowoczesnych Materiałów Inżynierskich Politechniki Lubelskiej. Z branżą materiałów budowlanych związany od 13 lat. Swoją karierę rozpoczynał jako technolog w przemyśle cementowym. Od 2013 roku związany z firmą Stachema Polska Sp. z o.o. Od 2018 roku pełni stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Produktu, obecnie Dyrektora Działu Badań i Rozwoju. Aktywny uczestnik grup roboczych oraz wydarzeń organizowanych przez SPChB, mających na celu rozwój technologii oraz propagowania wiedzy z zakresu domieszek chemicznych do betonów i zapraw.  
Adam Pawlikowski – Członek Komisji Rewizyjnej 
Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławskiej oraz Studiów Podyplomowych Menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławsku. Od 2006 roku związany z branżą chemiczną w firmie PCC Rokita. Rozpoczął  swoją karierę jako menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sprzedaż produktów opartych na chemii naftalenu, wykorzystywanej m.in. jako surowiec do produkcji domieszek do betonu. Od 2017 odpowiedzialny  w Grupie PCC za rozwój rynku w  Branży Chemii Budowlanej w aplikacjach dodatków do betonu oraz dodatków do gipsu. 

Sławomir Nicewicz  – Członek Komisji Rewizyjnej

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej (specjalizacja materiały budowlane z technologią betonu). Od początku pracy zawodowej związany z betonem. Na początku od strony produkcyjnej (prefabrykacja): w latach 1997 – 2012 na stanowiskach: Technolog, Główny Technolog, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju i Dyrektor Techniczny. Od 2012 związany z branżą Chemii Budowlanej na stanowisku Dyrektora Sprzedaży. Obecnie Dyrektor Handlowy w Ha-Be Polska.